Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies .

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

3com IntelliJack NJ225 3CNJ225

3com IntelliJack NJ225 3CNJ225

Producent: 3com

Kup ten produkt na Ceneo

Kup ten produkt na Allegro

Ceny w sklepach ceneo

Oferty allegro

Opis produktu

IntelliJack Switch NJ225
Typ urządzenia Switch
Typ załącznika External
Szerokość 7 cm
Głębokość 2.6 cm
Wysokość 7.3 cm
Rozszerzenia / połączenia
Interfejsy 4 x network node - Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45
1 x network host - Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45

 

Linki pokrewne dla 3com IntelliJack NJ225 3CNJ225

NETGEAR PTV3000 PUSH 2 TV TRANSMITER VIDEO WIDI (PTV3000-100PES) TP-LINK TL-WA854RE TP-LINK 500 MBIT, POWERLAN (TL-PA4010P) Asus RT-AC66U GIGABIT DUALBAND WIRELESS AC1750 ROUTER, 4X GIGABIT, USB PORT, (90-IGY7002N00-3PA0-) TP-LINK M5360 3Com OfficeConnect VPN Firewall (3CR870-95) 3com 3CSFP97 3com 1000Base-LX SFP Transceiver (MM/ SM LC) (3CSFP92) 3com 1000Base-SX SFP Transceiver (MMF LC) (3CSFP91) 3com 1000Base-T SFP Transceiver (RJ-45) (3CSFP93) 3com GBIC 1000BASE-LX Multimode/ SM Transceiver (3CGBIC92) 3com GBIC 1000BASE-SX Multimode Transceiver (3CGBIC91) 3com GBIC 1000BASE-T Copper Transceiver (3CGBIC93A) 3com GBIC 70Km Gigabit Ethernet Transceiver (3CGBIC97) 3com LR XENPAK Transceiver (3CXENPAK92) 3com OfficeConnect 11g Mbps Wireless Access Point (3CRWE454G72-ME) 3com OfficeConnect Dual Speed Hub 16x10/ 100 (RJ-45) (3C16754-ME) 3com OfficeConnect Dual Speed Hub 5 (3C16755-ME) 3com OfficeConnect Dual Speed Hub 8x10/ 100 (RJ-45) (3C16753-ME) 3com OfficeConnect Wireless 108Mbps 11g PoE Access Point (3CRGPOE10075-ME) 3com OfficeConnect Wireless 11a/b/g Access Point (3CRWE454A72-ME) 3Com Router 5009 1-port Serial SIC (3C13714) 3com Router 5009 1x10/ 100Base-T SIC (3C13712) 3Com Router 5009 2-port ISDN BRI S/ T SIC (3C13716) Access Point Akcesoria do urządzeń sieciowych Anteny Wi-Fi Elementy montażowe Firewalle sprzętowe Huby Karty sieciowe Konwertery sieciowe Modemy Narzędzia sieciowe Power Line Communication PLC Pozostałe urządzenia sieciowe Przełączniki KVM Routery Serwery plików NAS Serwery wydruku Switche i huby Szafy i obudowy 3com