Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies .

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

cokupic.pl Opinie Komputery Serwery i urządzenia sieciowe Routery 3com Modul1-Port 100FX SM FIC (3C13862)
3com Modul1-Port 100FX SM FIC (3C13862)

3com Modul1-Port 100FX SM FIC (3C13862)

Producent: 3com

Kup ten produkt na Ceneo

Kup ten produkt na Allegro

Ceny w sklepach ceneo

Oferty allegro

Opis produktu

Typ urządzenia Expansion module
Typ nośnika Plug-in module
Rozszerzenia / połączenia
Interfejsy 1 x network - Ethernet 100Base-FX - SC single mode
Sloty kompatybilne 1 x Expansion Slot
Gwarancja producenta
Gwarancja 1 year warranty
Szczegóły gwarancji Limited warranty - 1 year
Urządzenia sieciowe
Technologia połączenia Wired
Typ kabla Ethernet 100Base-FX
Protokół komunikacji Fast Ethernet
Szybkość transmisji danych 100 Mbps
Maksymalna odległość 15 km
Długość fali optycznej 1310 nm