Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies .

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

cokupic.pl Opinie Komputery Serwery i urządzenia sieciowe Pozostałe urządzenia sieciowe 3com OfficeConnect Dual Speed Hub 8x10/ 100 (RJ-45) (3C16753-ME)
3com OfficeConnect Dual Speed Hub 8x10/ 100 (RJ-45) (3C16753-ME)

3com OfficeConnect Dual Speed Hub 8x10/ 100 (RJ-45) (3C16753-ME)

Producent: 3com

Kup ten produkt na Ceneo

Kup ten produkt na Allegro

Ceny w sklepach ceneo

Oferty allegro

Opis produktu

Posiada 8 portów RJ-45. Automatyczne wyczuwanie prędkości 10 i 100 Mbps na każdym porcie. Niezarządzalny, wolnostojący.
Typ urządzenia Hub
Typ załącznika External
Wbudowane urządzenia Led panel
Szerokość 23.1 cm
Głębokość 18.6 cm
Wysokość 5.4 cm
Kolor White
Lokalizacja Middle Europe
Rozszerzenia / połączenia
Interfejsy 8 x network - Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 - 8
Gwarancja producenta
Gwarancja Limited lifetime warranty
Szczegóły gwarancji Limited warranty - parts and labour - lifetime - carry-in
Urządzenia sieciowe
Ilość portów 8 x Ethernet 10Base-T, Ethernet 100Base-TX
Szybkość transmisji danych 100 Mbps
Protokół komunikacji Ethernet, Fast Ethernet
Technologia połączenia Wired
Tryb komunikacji Half-duplex, full-duplex
Wielkość tablicy adresów MAC 1K entries
Kontrolki statusu Port status, link activity, collision status, power, alert, network utilization %
Cechy Full duplex capability, uplink, MDI/MDI-X switch
Standard IEEE 802.3, IEEE 802.3U
Zasilanie
Zasilanie Power adapter - external
Napięcie zasilające AC 110/220 V +/- 10% ( 50/60 Hz )
Zużycie energii 14.4 Watt
Oprogramowanie / Wymagania systemowe
Wymagany system operacyjny Microsoft Windows 95/98, Novell NetWare, Microsoft Windows 2000 / NT4.0

 

Linki pokrewne dla 3com OfficeConnect Dual Speed Hub 8x10/ 100 (RJ-45) (3C16753-ME)

NETGEAR PTV3000 PUSH 2 TV TRANSMITER VIDEO WIDI (PTV3000-100PES) TP-LINK TL-WA854RE TP-LINK 500 MBIT, POWERLAN (TL-PA4010P) Asus RT-AC66U GIGABIT DUALBAND WIRELESS AC1750 ROUTER, 4X GIGABIT, USB PORT, (90-IGY7002N00-3PA0-) TP-LINK M5360 3Com OfficeConnect VPN Firewall (3CR870-95) 3com 3CSFP97 3com 1000Base-LX SFP Transceiver (MM/ SM LC) (3CSFP92) 3com 1000Base-SX SFP Transceiver (MMF LC) (3CSFP91) 3com 1000Base-T SFP Transceiver (RJ-45) (3CSFP93) 3com GBIC 1000BASE-LX Multimode/ SM Transceiver (3CGBIC92) 3com GBIC 1000BASE-SX Multimode Transceiver (3CGBIC91) 3com GBIC 1000BASE-T Copper Transceiver (3CGBIC93A) 3com GBIC 70Km Gigabit Ethernet Transceiver (3CGBIC97) 3com IntelliJack NJ225 3CNJ225 3com LR XENPAK Transceiver (3CXENPAK92) 3com OfficeConnect 11g Mbps Wireless Access Point (3CRWE454G72-ME) 3com OfficeConnect Dual Speed Hub 16x10/ 100 (RJ-45) (3C16754-ME) 3com OfficeConnect Dual Speed Hub 5 (3C16755-ME) 3com OfficeConnect Wireless 108Mbps 11g PoE Access Point (3CRGPOE10075-ME) 3com OfficeConnect Wireless 11a/b/g Access Point (3CRWE454A72-ME) 3Com Router 5009 1-port Serial SIC (3C13714) 3com Router 5009 1x10/ 100Base-T SIC (3C13712) 3Com Router 5009 2-port ISDN BRI S/ T SIC (3C13716) Access Point Akcesoria do urządzeń sieciowych Anteny Wi-Fi Elementy montażowe Firewalle sprzętowe Huby Karty sieciowe Konwertery sieciowe Modemy Narzędzia sieciowe Power Line Communication PLC Pozostałe urządzenia sieciowe Przełączniki KVM Routery Serwery plików NAS Serwery wydruku Switche i huby Szafy i obudowy 3com