Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies .

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

cokupic.pl Opinie Komputery Serwery i urządzenia sieciowe Pozostałe urządzenia sieciowe 3com OfficeConnect Wireless 11a/b/g Access Point (3CRWE454A72-ME)
3com OfficeConnect Wireless 11a/b/g Access Point (3CRWE454A72-ME)

3com OfficeConnect Wireless 11a/b/g Access Point (3CRWE454A72-ME)

Producent: 3com

Kup ten produkt na Ceneo

Kup ten produkt na Allegro

Ceny w sklepach ceneo

Oferty allegro

Opis produktu

Typ urządzenia Radio access point
Szerokość 22 cm
Głębokość 13.5 cm
Wysokość 2.5 cm
Waga 0.6 kg
Rozszerzenia / połączenia
Interfejsy 1 x network - Radio-Ethernet
1 x network - Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45
Gwarancja producenta
Gwarancja Limited lifetime warranty
Szczegóły gwarancji Limited warranty - lifetime
Urządzenia sieciowe
Typ nośnika External
Technologia połączenia Wireless
Szybkość transmisji danych 54 Mbps
Format linii kodującej OFDM
Protokół komunikacji IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g
Spektrum OFDM, DSSS
Protokół komunikacji zdalnej HTTP
Maksymalny zakres 100 m
Pojemność Connection / user qty : 128
Kontrolki statusu Link activity, port transmission speed, power, alert
Cechy Dynamic rate shifting, Clear Channel Select
Algorytm szyfrowania 128-bit WEP, 64-bit WEP, 40-bit WEP, 256-bit WPA
Metoda kontroli zgodności Radio Service Set ID (SSID)
Standard IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g
Inne
Dołączone kable 1 x patch cable
Standard FCC Class B certified, EN 60950, EN55022, ICES-003, UL 1950, IEC 60950, EN55024
Zasilanie
Zasilanie Power adapter - external
Zużycie energii 6.5 Watt
Oprogramowanie / Wymagania systemowe
Dołączone oprogramowanie Drivers & Utilities, Access Point Discovery
Wymagany system operacyjny Microsoft Windows 98 Second Edition / Windows ME, Microsoft Windows 2000 / XP
Środowisko pracy
Minimalna temperatura pracy 0 °C
Maksymalna temperatura pracy 40 °C
Zakres wilgotności 0 - 90%
Antena
Antena External integrated
Ilość anten 2

 

Linki pokrewne dla 3com OfficeConnect Wireless 11a/b/g Access Point (3CRWE454A72-ME)

NETGEAR PTV3000 PUSH 2 TV TRANSMITER VIDEO WIDI (PTV3000-100PES) TP-LINK TL-WA854RE TP-LINK 500 MBIT, POWERLAN (TL-PA4010P) Asus RT-AC66U GIGABIT DUALBAND WIRELESS AC1750 ROUTER, 4X GIGABIT, USB PORT, (90-IGY7002N00-3PA0-) TP-LINK M5360 3Com OfficeConnect VPN Firewall (3CR870-95) 3com 3CSFP97 3com 1000Base-LX SFP Transceiver (MM/ SM LC) (3CSFP92) 3com 1000Base-SX SFP Transceiver (MMF LC) (3CSFP91) 3com 1000Base-T SFP Transceiver (RJ-45) (3CSFP93) 3com GBIC 1000BASE-LX Multimode/ SM Transceiver (3CGBIC92) 3com GBIC 1000BASE-SX Multimode Transceiver (3CGBIC91) 3com GBIC 1000BASE-T Copper Transceiver (3CGBIC93A) 3com GBIC 70Km Gigabit Ethernet Transceiver (3CGBIC97) 3com IntelliJack NJ225 3CNJ225 3com LR XENPAK Transceiver (3CXENPAK92) 3com OfficeConnect 11g Mbps Wireless Access Point (3CRWE454G72-ME) 3com OfficeConnect Dual Speed Hub 16x10/ 100 (RJ-45) (3C16754-ME) 3com OfficeConnect Dual Speed Hub 5 (3C16755-ME) 3com OfficeConnect Dual Speed Hub 8x10/ 100 (RJ-45) (3C16753-ME) 3com OfficeConnect Wireless 108Mbps 11g PoE Access Point (3CRGPOE10075-ME) 3Com Router 5009 1-port Serial SIC (3C13714) 3com Router 5009 1x10/ 100Base-T SIC (3C13712) 3Com Router 5009 2-port ISDN BRI S/ T SIC (3C13716) Access Point Akcesoria do urządzeń sieciowych Anteny Wi-Fi Elementy montażowe Firewalle sprzętowe Huby Karty sieciowe Konwertery sieciowe Modemy Narzędzia sieciowe Power Line Communication PLC Pozostałe urządzenia sieciowe Przełączniki KVM Routery Serwery plików NAS Serwery wydruku Switche i huby Szafy i obudowy 3com