Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies .

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

cokupic.pl Opinie Komputery Serwery i urządzenia sieciowe Pozostałe urządzenia sieciowe 3com Wireless 802.11g Access Point 7250 (3CRWE725075A-ME)
3com Wireless 802.11g Access Point 7250 (3CRWE725075A-ME)

3com Wireless 802.11g Access Point 7250 (3CRWE725075A-ME)

Producent: 3com

Kup ten produkt na Ceneo

Kup ten produkt na Allegro

Ceny w sklepach ceneo

Oferty allegro

Opis produktu

Typ urządzenia Radio access point
Szerokość 28 cm
Głębokość 8 cm
Wysokość 20.5 cm
Lokalizacja Middle Europe
Rozszerzenia / połączenia
Interfejsy 1 x network - Ethernet - RJ-45
1 x network - Radio-Ethernet
1 x management - console - 9 pin D-Sub (DB-9)
Gwarancja producenta
Gwarancja 1 year warranty
Szczegóły gwarancji Limited warranty - 1 year
Urządzenia sieciowe
Typ nośnika External
Technologia połączenia Wireless
Szybkość transmisji danych 54 Mbps
Format linii kodującej CCK
Protokół komunikacji IEEE 802.11b, IEEE 802.11g
Spektrum OFDM, DSSS
Protokół sieci TCP/IP
Protokół komunikacji zdalnej SNMP 1, SNMP 3
Zakres częstotliwości 2.4 GHz
Maksymalny zakres 100 m
Kontrolki statusu Link activity, power
Cechy DHCP support, VLAN support, manageable
Algorytm szyfrowania MD5, AES, 128-bit WEP, 64-bit WEP, 40-bit WEP, TLS, 154-bit WEP, PEAP, TTLS, TKIP
Metoda kontroli zgodności RADIUS
Standard IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, Wi-Fi CERTIFIED
Inne
Dołączone kable 1 x network cable - 10 m
Zestaw do montażu Included
Standard UL, EN 60950, NOM, IEC 60950, CSA 22.2 No. 60950
Zasilanie
Zasilanie Power adapter - external
Oprogramowanie / Wymagania systemowe
Dołączone oprogramowanie Drivers & Utilities
Wymagany system operacyjny Microsoft Windows 95/98, Microsoft Windows NT 4.0 or later, Microsoft Windows 98SE/2000/ME/XP
Środowisko pracy
Minimalna temperatura pracy 0 °C
Maksymalna temperatura pracy 40 °C
Zakres wilgotności 5 - 95%
Antena
Antena External detachable
Ilość anten 2

 

Linki pokrewne dla 3com Wireless 802.11g Access Point 7250 (3CRWE725075A-ME)

NETGEAR PTV3000 PUSH 2 TV TRANSMITER VIDEO WIDI (PTV3000-100PES) TP-LINK TL-WA854RE TP-LINK 500 MBIT, POWERLAN (TL-PA4010P) Asus RT-AC66U GIGABIT DUALBAND WIRELESS AC1750 ROUTER, 4X GIGABIT, USB PORT, (90-IGY7002N00-3PA0-) TP-LINK M5360 3Com OfficeConnect VPN Firewall (3CR870-95) 3com 3CSFP97 3com 1000Base-LX SFP Transceiver (MM/ SM LC) (3CSFP92) 3com 1000Base-SX SFP Transceiver (MMF LC) (3CSFP91) 3com 1000Base-T SFP Transceiver (RJ-45) (3CSFP93) 3com GBIC 1000BASE-LX Multimode/ SM Transceiver (3CGBIC92) 3com GBIC 1000BASE-SX Multimode Transceiver (3CGBIC91) 3com GBIC 1000BASE-T Copper Transceiver (3CGBIC93A) 3com GBIC 70Km Gigabit Ethernet Transceiver (3CGBIC97) 3com IntelliJack NJ225 3CNJ225 3com LR XENPAK Transceiver (3CXENPAK92) 3com OfficeConnect 11g Mbps Wireless Access Point (3CRWE454G72-ME) 3com OfficeConnect Dual Speed Hub 16x10/ 100 (RJ-45) (3C16754-ME) 3com OfficeConnect Dual Speed Hub 5 (3C16755-ME) 3com OfficeConnect Dual Speed Hub 8x10/ 100 (RJ-45) (3C16753-ME) 3com OfficeConnect Wireless 108Mbps 11g PoE Access Point (3CRGPOE10075-ME) 3com OfficeConnect Wireless 11a/b/g Access Point (3CRWE454A72-ME) 3Com Router 5009 1-port Serial SIC (3C13714) 3com Router 5009 1x10/ 100Base-T SIC (3C13712) 3Com Router 5009 2-port ISDN BRI S/ T SIC (3C13716) Access Point Akcesoria do urządzeń sieciowych Anteny Wi-Fi Elementy montażowe Firewalle sprzętowe Huby Karty sieciowe Konwertery sieciowe Modemy Narzędzia sieciowe Power Line Communication PLC Pozostałe urządzenia sieciowe Przełączniki KVM Routery Serwery plików NAS Serwery wydruku Switche i huby Szafy i obudowy 3com