Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies .

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

cokupic.pl Opinie Komputery Serwery i urządzenia sieciowe Switche i huby AT Fast Ethernet Switch, AT-FS214, 1xRJ45 10/ 100 Mb, 1xMT-RJ 100M (AT-FS214/MT)
AT Fast Ethernet Switch, AT-FS214, 1xRJ45 10/ 100 Mb, 1xMT-RJ 100M (AT-FS214/MT)

AT Fast Ethernet Switch, AT-FS214, 1xRJ45 10/ 100 Mb, 1xMT-RJ 100M (AT-FS214/MT)

Kup ten produkt na Ceneo

Kup ten produkt na Allegro

Ceny w sklepach ceneo

Oferty allegro

Opis produktu

Możliwość zamontowania na ścianie. Typ urządzenia Transceiver
Typ załącznika External
Szerokość 7 cm
Głębokość 9 cm
Wysokość 2.2 cm
Waga 0.3 kg
Kolor White
Rozszerzenia / połączenia
Interfejsy 1 x network - Ethernet 100Base-FX - MT-RJ multi-mode female - 1
Połączenia 1 x network - Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 male - 1
Gwarancja producenta
Gwarancja Limited lifetime warranty
Szczegóły gwarancji Limited warranty - parts and labour - lifetime - carry-in
Urządzenia sieciowe
Technologia połączenia Wired
Typ kabla 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX
Protokół komunikacji Ethernet, Fast Ethernet
Szybkość transmisji danych 100 Mbps
Kontrolki statusu Link activity, port transmission speed
Cechy Full duplex capability
Standard IEEE 802.3, IEEE 802.3U, IEEE 802.1Q
Inne
Zestaw do montażu Included
Zasilanie
Zasilanie Power adapter - external
Napięcie zasilające AC 110/220 V +/- 10% ( 50/60 Hz )
Zużycie energii 6 Watt
Środowisko pracy
Minimalna temperatura pracy 0 °C
Maksymalna temperatura pracy 50 °C
Zakres wilgotności 5 - 80%