Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies .

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

cokupic.pl Opinie Komputery Serwery i urządzenia sieciowe Switche i huby AT Uplink 100BaseFX/ SC MM for Rapier 'i'/ G6 (AT-A40/SC)
AT Uplink 100BaseFX/ SC MM for Rapier 'i'/ G6 (AT-A40/SC)

AT Uplink 100BaseFX/ SC MM for Rapier 'i'/ G6 (AT-A40/SC)

Kup ten produkt na Ceneo

Kup ten produkt na Allegro

Ceny w sklepach ceneo

Oferty allegro

Opis produktu

Typ urządzenia Expansion module
Typ nośnika Plug-in module
Rozszerzenia / połączenia
Interfejsy 1 x network - Ethernet 100Base-FX - SC multi-mode - 2
Sloty kompatybilne 1 x Expansion Slot
Gwarancja producenta
Gwarancja 2 years warranty
Szczegóły gwarancji Limited warranty - 2 years
Urządzenia sieciowe
Technologia połączenia Wired
Typ kabla Ethernet 100Base-FX
Protokół komunikacji Fast Ethernet
Szybkość transmisji danych 100 Mbps