Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies .

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

cokupic.pl Opinie Księgarnia Książki Komiksy Asteriks Tom 26 Odyseja Asteriksa
Asteriks Tom 26 Odyseja Asteriksa
100% osób poleca

5.00/5

Średnia ocena
według 1 opinii

Kup ten produkt na Ceneo

Kup ten produkt na Allegro

Opinie użytkowników

Sortuj wg
Ocena:

5/5

franciszek1111
Opinię dodano: 2009-11-12 15:59:38
Opinia o Asteriks Tom 26 Odyseja Asteriksa
Kolejna podróż
Kolejna z przygód dzielnego Galla i jego kompana, który tym razem musi zdobyć olej skalny. Zabawna historia opatrzona doskonałą fabuła, jeszcze lepszymi tekstami, a na dodatek świetnie narysowana. Polecam każdemu nie tylko fanowi Asteriksa. Książkę można czytać wiele razy, nigdy się nie nudzi.

Plusy

  • - pobudza wyobraźnię
  • - do wielokrotnego czytania
  • - przyciąga uwagę
  • - dobra kreska

Ceny w sklepach ceneo

Oferty allegro

Opis produktu

Wydanie z opracowaniem
  • Ilość stron: 56
  • Wydawnictwo: Egmont
  • Oprawa: miękka
  • Format: 210 x 290
  • Tematyka: Asteriks