Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies .

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

cokupic.pl Opinie Komputery Serwery i urządzenia sieciowe Switche i huby Cisco 585 Long Reach Ethernet Four Port CPE (CISCO585-LRE)
Cisco 585 Long Reach Ethernet Four Port CPE (CISCO585-LRE)

Cisco 585 Long Reach Ethernet Four Port CPE (CISCO585-LRE)

Producent: Cisco

Kup ten produkt na Ceneo

Kup ten produkt na Allegro

Ceny w sklepach ceneo

Oferty allegro

Opis produktu

Typ urządzenia Bridge
Typ nośnika External - modular
Wbudowane urządzenia Led panel
Szerokość 15 cm
Głębokość 17.3 cm
Wysokość 4.3 cm
Waga 0.5 kg
Rozszerzenia / połączenia
Interfejsy 4 x network - Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 - 4
1 x modem - phone line - RJ-11 - 1
1 x phone line - RJ-11 - 1
Gwarancja producenta
Gwarancja Limited lifetime warranty
Szczegóły gwarancji Limited warranty - lifetime
Urządzenia sieciowe
Technologia połączenia Wired
Szybkość transmisji danych 100 Mbps
Protokół komunikacji Ethernet, Fast Ethernet
Tryb komunikacji Full-duplex
Kontrolki statusu Link activity, power, link OK
Cechy Full duplex capability, auto-negotiation
Standard IEEE 802.3, IEEE 802.3U, IEEE 802.3x
Inne
System montowania Not available
MTBF 135,000 hour(s)
Standard CE, FCC Class A certified, CSA, UL, TUV, VCCI
Zasilanie
Zasilanie Power adapter - external
Napięcie zasilające AC 110/220 V +/- 9% ( 50/60 Hz )
Standard CSA, UL 1950, EN 60950
Środowisko pracy
Minimalna temperatura pracy 0 °C
Maksymalna temperatura pracy 45 °C
Zakres wilgotności 10 - 85%
Komunikacja
Typ DSL modem
Protokół sygnału cyfrowego VDSL
Transfer maksymalny 15 Mbps

 

Linki pokrewne dla Cisco 585 Long Reach Ethernet Four Port CPE (CISCO585-LRE)

Cisco SG200-26 (SLM2024T-UK) Cisco 1 16 port 10/ 100 EtherSwitch NM -opt GE (NM-16ESW=) Cisco 1 16 port 10/ 100 EtherSwitch NM -opt GE + In-Line Power (NM-16ESW-PWR=) Cisco 1 16 port 10/ 100EtherSwitch NM + 1 Gig Port (NM-16ESW-1GIG=) Cisco 1 36 port 10/ 100EtherSwitch NM+PWR Card -opt GE (NMD-36-ESW-PWR=) Cisco 1 Port OC-12c/ STM-4c MMF PAM (WAI-OC12-1MM=) Cisco 1000BASE-zX SFP (GLC-zX-SM=) Cisco 10GBASE-LR XENPAK module (XENPAK-10GB-LR=) Cisco 24 10/ 100 (24PoE) and 2 10/ 100/ 1000BT or SFP uplinks (WS-CE500-24PC) Cisco 4 Port OC-3c/ STM-1 MMF PAM (WAI-OC3-4MM=) Cisco 575 Long Reach Ethernet CPE (CISCO575-LRE) Cisco 575 Long Reach Ethernet CPE 24 pack (CISCO575-LRE-24P) Cisco 575 Long Reach Ethernet CPE 6 pack (CISCO575-LRE-6P) Cisco 585 Long Reach Ethernet Four Port CPE 6 Pack (CISCO585-LRE-6P) Cisco 585 Long Reach Ethernet Four Port CPE24 Pack (CISCO585-LRE-24P) Cisco 600W Redundant AC Power System With DC Power Cables (PWR600-AC-RPS-CAB) Cisco 8 10/ 100/ 1000BT and 4 10/ 100/ 1000BT or SFPs, GUI software (WS-CE500G-12TC) Cisco C8540 8-port GE Module 64K (C85GE-8X-64K=) Cisco C8540 MSR Multiservice Route Processor (spare) (C8545MSR-MRP4CLK=) Access Point Akcesoria do urządzeń sieciowych Anteny Wi-Fi Elementy montażowe Firewalle sprzętowe Huby Karty sieciowe Konwertery sieciowe Modemy Narzędzia sieciowe Power Line Communication PLC Pozostałe urządzenia sieciowe Przełączniki KVM Routery Serwery plików NAS Serwery wydruku Switche i huby Szafy i obudowy Cisco