Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies .

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

cokupic.pl Opinie Komputery Serwery i urządzenia sieciowe Switche i huby Cisco Catalyst 2948G-GE-TX, 48 10/ 100/ 1000 ports + 4 SFP ports (WS-C2948G-GE-TX)
Cisco Catalyst 2948G-GE-TX, 48 10/ 100/ 1000 ports + 4 SFP ports (WS-C2948G-GE-TX)

Cisco Catalyst 2948G-GE-TX, 48 10/ 100/ 1000 ports + 4 SFP ports (WS-C2948G-GE-TX)

Producent: Cisco

Kup ten produkt na Ceneo

Kup ten produkt na Allegro

Ceny w sklepach ceneo

Oferty allegro

Opis produktu

Typ urządzenia Switch
Typ załącznika Rack-mountable - 1 U
Ilość zainstalowanych modułów (max) 0 (installed) / 4 (max)
Szerokość 44.5 cm
Głębokość 43.1 cm
Wysokość 4.4 cm
Waga 5.9 kg
Pamięć
RAM 64 MB
Pamięć flash 16 MB Flash
Rozszerzenia / połączenia
Liczba slotów rozszerzeń (Wolne) 4 ( 4 ) x SFP (mini-GBIC)
Interfejsy 48 x network - Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45
1 x management - Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45
1 x management - console - RJ-45

Urządzenia sieciowe
Ilość portów 48 x Ethernet 10Base-T, Ethernet 100Base-TX, Ethernet 1000Base-T
Szybkość transmisji danych 1 Gbps
Protokół komunikacji Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
Protokół komunikacji zdalnej SNMP 1, RMON 2, RMON, Telnet, SNMP 3, SNMP 2c
Technologia połączenia Wired
Tryb komunikacji Half-duplex, full-duplex
Protokół Ethernet
Wielkość tablicy adresów MAC 16K entries
Kontrolki statusu Port status, power, system
Cechy Flow control, Layer 2 switching, DHCP support, auto-negotiation, trunking, VLAN support, IGMP snooping, Intrusion Detection System (IDS)
Standard IEEE 802.3, IEEE 802.3U, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.1s
Inne
MTBF 146,280 hour(s)
Metoda kontroli zgodności Kerberos, Secure Shell (SSH), RADIUS, TACACS+
Standard CE, FCC Class A certified, UL, TUV GS, CISPR 24, cUL, EN 60950, EN55022, NOM, VCCI Class A ITE, IEC 60950, EN55024, CSA 22.2 No. 950, UL 60950
Zasilanie
Zasilanie Power supply - internal
Napięcie zasilające AC 120/230 V ( 50/60 Hz )
Zużycie energii 130 Watt
Oprogramowanie / Wymagania systemowe
Dołączone oprogramowanie Drivers & Utilities
Środowisko pracy
Minimalna temperatura pracy 0 °C
Maksymalna temperatura pracy 45 °C
Zakres wilgotności 10 - 85%
Maksymalna wysokość pracy 3 km

 

Linki pokrewne dla Cisco Catalyst 2948G-GE-TX, 48 10/ 100/ 1000 ports + 4 SFP ports (WS-C2948G-GE-TX)

D-Link 8-port 10/100/1000 Gigabit Metal Housing Desktop Switch (DGS-108/B) Tp-Link (TL-SF1005D) CISCO 24-Port Gigabit Switch (SR2024T-EU) Netgear GS108GE TP-LINK SG108 SWITCH 8X1GB (TL-SG108) Cisco SG200-26 (SLM2024T-UK) Cisco 1 16 port 10/ 100 EtherSwitch NM -opt GE (NM-16ESW=) Cisco 1 16 port 10/ 100EtherSwitch NM + 1 Gig Port (NM-16ESW-1GIG=) Cisco 1 36 port 10/ 100EtherSwitch NM+PWR Card -opt GE (NMD-36-ESW-PWR=) Cisco 1 Port OC-12c/ STM-4c MMF PAM (WAI-OC12-1MM=) Cisco 1000BASE-zX SFP (GLC-zX-SM=) Cisco 10GBASE-LR XENPAK module (XENPAK-10GB-LR=) Cisco 24 10/ 100 (24PoE) and 2 10/ 100/ 1000BT or SFP uplinks (WS-CE500-24PC) Cisco 4 Port OC-3c/ STM-1 MMF PAM (WAI-OC3-4MM=) Cisco 575 Long Reach Ethernet CPE (CISCO575-LRE) Cisco 575 Long Reach Ethernet CPE 24 pack (CISCO575-LRE-24P) Cisco 575 Long Reach Ethernet CPE 6 pack (CISCO575-LRE-6P) Cisco 585 Long Reach Ethernet Four Port CPE (CISCO585-LRE) Cisco 585 Long Reach Ethernet Four Port CPE 6 Pack (CISCO585-LRE-6P) Cisco 585 Long Reach Ethernet Four Port CPE24 Pack (CISCO585-LRE-24P) Cisco 600W Redundant AC Power System With DC Power Cables (PWR600-AC-RPS-CAB) Cisco 8 10/ 100/ 1000BT and 4 10/ 100/ 1000BT or SFPs, GUI software (WS-CE500G-12TC) Cisco C8540 8-port GE Module 64K (C85GE-8X-64K=) Cisco C8540 MSR Multiservice Route Processor (spare) (C8545MSR-MRP4CLK=) Access Point Akcesoria do urządzeń sieciowych Anteny Wi-Fi Elementy montażowe Firewalle sprzętowe Huby Karty sieciowe Konwertery sieciowe Modemy Narzędzia sieciowe Power Line Communication PLC Pozostałe urządzenia sieciowe Przełączniki KVM Routery Serwery plików NAS Serwery wydruku Switche i huby Szafy i obudowy Cisco