Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies .

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

cokupic.pl Opinie Komputery Serwery i urządzenia sieciowe Switche i huby Cisco Catalyst 3550-48-SMI, 48 port 10/ 100 TX + 2 GBIC L3 upg. swi (WS-C3550-48-SMI)
Cisco Catalyst 3550-48-SMI, 48 port 10/ 100 TX + 2 GBIC L3 upg. swi (WS-C3550-48-SMI)

Cisco Catalyst 3550-48-SMI, 48 port 10/ 100 TX + 2 GBIC L3 upg. swi (WS-C3550-48-SMI)

Producent: Cisco

Najtańsza oferta

553,50

Kup ten produkt na Ceneo

Kup ten produkt na Allegro

Ceny w sklepach ceneo

Oferty allegro

Opis produktu

Specyfikacja produktu PRZEŁĄCZNIK CISCO WS-C3550-48-SMI 48xFE+2xGBIC

Informacje dodatkowe o PRZEŁĄCZNIK CISCO WS-C3550-48-SMI 48xFE+2xGBIC

Przełącznik L3 - 48 portów FE + 2 Porty 1GB GBIC do obsadzenia

Przełączniki serii 3550 to seria mocnych przełączników klasy „Enterprise” pracujących w warstwach drugiej trzeciej i częściowo czwartej. Do głównych zalet przełączników tej serii należy zaliczyć wydajność. Niezwykle szybkie przełączanie w warstwie trzeciej jest osiągane dzięki technologii CEF (Cisco Express Forwarding). Ta metoda przełączania zapewnia rutowanie z pełną prędkością interfejsu, niezależnie od ilości przekazywanych pakietów na sek.. Kolejną zaletą cechującą przełączniki serii 3550 jest możliwość łączenia w stos (is stackable) oznacza to, że urządzenia tej serii połączone „w stos” mogą być widziane i logicznie zarządzane tak jakby były jednym wielo interfejsowym przełącznikiem. Przełączniki serii 3550 posiadają możliwości wdrożenia polityki priorytetyzacji ruchu QOS (Quality of Service), rate-limiting (kolejkowania), czy stosowania ACL (Access Lists). Przełącznik ten posiada 10 wolnych gniazd do obsadzenia modułami GBIC oraz 2 miedziane porty 1 Gigabit. Szczegółowy opis na stronie CISCO

Specyfikacja produktu
Nazwa produktu: Przełącznik Cisco WS-C3550-48
Ilość portów 10/100: 48 miedziane RJ45
Ilość portów GBIC 2
Gwarancja: 12 Miesięcy
Składniki kompletu: Przełącznik, zasilacz, kabel konsolowy, kabel zasilający.

  • Ilość portów: 48
  • Architektura sieci: Fast Ethernet

 

Linki pokrewne dla Cisco Catalyst 3550-48-SMI, 48 port 10/ 100 TX + 2 GBIC L3 upg. swi (WS-C3550-48-SMI)

D-Link 8-port 10/100/1000 Gigabit Metal Housing Desktop Switch (DGS-108/B) Tp-Link (TL-SF1005D) CISCO 24-Port Gigabit Switch (SR2024T-EU) Netgear GS108GE TP-LINK SG108 SWITCH 8X1GB (TL-SG108) Cisco SG200-26 (SLM2024T-UK) Cisco 1 16 port 10/ 100 EtherSwitch NM -opt GE (NM-16ESW=) Cisco 1 16 port 10/ 100 EtherSwitch NM -opt GE + In-Line Power (NM-16ESW-PWR=) Cisco 1 16 port 10/ 100EtherSwitch NM + 1 Gig Port (NM-16ESW-1GIG=) Cisco 1 36 port 10/ 100EtherSwitch NM+PWR Card -opt GE (NMD-36-ESW-PWR=) Cisco 1 Port OC-12c/ STM-4c MMF PAM (WAI-OC12-1MM=) Cisco 1000BASE-zX SFP (GLC-zX-SM=) Cisco 10GBASE-LR XENPAK module (XENPAK-10GB-LR=) Cisco 24 10/ 100 (24PoE) and 2 10/ 100/ 1000BT or SFP uplinks (WS-CE500-24PC) Cisco 4 Port OC-3c/ STM-1 MMF PAM (WAI-OC3-4MM=) Cisco 575 Long Reach Ethernet CPE (CISCO575-LRE) Cisco 575 Long Reach Ethernet CPE 24 pack (CISCO575-LRE-24P) Cisco 575 Long Reach Ethernet CPE 6 pack (CISCO575-LRE-6P) Cisco 585 Long Reach Ethernet Four Port CPE (CISCO585-LRE) Cisco 585 Long Reach Ethernet Four Port CPE 6 Pack (CISCO585-LRE-6P) Cisco 585 Long Reach Ethernet Four Port CPE24 Pack (CISCO585-LRE-24P) Cisco 600W Redundant AC Power System With DC Power Cables (PWR600-AC-RPS-CAB) Cisco 8 10/ 100/ 1000BT and 4 10/ 100/ 1000BT or SFPs, GUI software (WS-CE500G-12TC) Cisco C8540 8-port GE Module 64K (C85GE-8X-64K=) Cisco C8540 MSR Multiservice Route Processor (spare) (C8545MSR-MRP4CLK=) Access Point Akcesoria do urządzeń sieciowych Anteny Wi-Fi Elementy montażowe Firewalle sprzętowe Huby Karty sieciowe Konwertery sieciowe Modemy Narzędzia sieciowe Power Line Communication PLC Pozostałe urządzenia sieciowe Przełączniki KVM Routery Serwery plików NAS Serwery wydruku Switche i huby Szafy i obudowy Cisco