Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies .

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

cokupic.pl Opinie Komputery Serwery i urządzenia sieciowe Switche i huby Cisco Catalyst 3560 48 10/ 100 + 4 SFP Standard Image (WS-C3560-48TS-S)
Cisco Catalyst 3560 48 10/ 100 + 4 SFP Standard Image (WS-C3560-48TS-S)

Cisco Catalyst 3560 48 10/ 100 + 4 SFP Standard Image (WS-C3560-48TS-S)

Producent: Cisco

Kup ten produkt na Ceneo

Kup ten produkt na Allegro

Ceny w sklepach ceneo

Oferty allegro

Opis produktu

Producent   Cisco Systems  
  Klasa produktu   SWITCH - przełącznik sieciowy  
   Architektura sieci LAN   FastEthernet  
   Liczba portów 10/100BaseTX (RJ45)   48 szt.  
  Liczba gniazd MiniGBIC (SFP)   4 szt. 
  Porty komunikacji   RS232 (RJ45)   
  Zarządzanie, monitorowanie i konfiguracja   *  CLI - Command Line Interface     *  RMON - Remote Monitoring    *  RMON II - Remote Monitoring ver. 2    *  SNMPv1 - Simple Network Management Protocol ver. 1    *  SNMPv2 - Simple Network Management Protocol ver. 2    *  SNMPv3 - Simple Network Management Protocol ver. 3    *  TFTP - Trivial File Transfer Protocol    *  zarządzanie przez przeglądarkę WWW   
   Protokoły uwierzytelniania i kontroli dostępu   *  ACL bazujący na sieciach VLAN    *  IEEE 802.1x - Network Login (MAC-based Access Control)    *  IEEE 802.1x - Network Login (Port-based Access Control)     *  RADIUS     *  SSH v.2 - Secure Shall ver. 2    *  TACACS+ - Terminal Access Controller Access Control System  
   Obsługiwane protokoły routingu   *  RIP v1 - Routing Information Protocol ver. 1    *  RIP v2 - Routing Information Protocol ver. 2    *  ruting statyczny  
  Obsługiwane protokoły i standardy   *  CDP - Cisco Discovery Protocol     *  IEEE 802.1D - Spanning Tree     *  IEEE 802.1p - Priority    *  IEEE 802.1Q - Virtual LANs    *  IEEE 802.1s - Multiple Spanning Tree    *  IEEE 802.1w - Rapid Convergence Spanning Tree    *  IEEE 802.1x - Network Login     *  IEEE 802.3 - 10BaseT    *  IEEE 802.3ab - 1000BaseT     *  IEEE 802.3ad - Link Aggregation Control Protocol     *  IEEE 802.3u - 100BaseTX    *  IEEE 802.3x - Flow Control    *  IEEE 802.3z - 1000BaseSX/LX     *  IGMP - Internet Group Management Protocol     *  Jumbo frame support     *  NTP - Network Time Protocol   
   Rozmiar tablicy adresów MAC   12000   
   Algorytm przełączania   store-and-forward  
   Prędkość magistrali wew.   32 Gb/s 
  Przepustowość   13,1 mpps 
   Bufor pamięci   *  32 MB    *  128 MB  
   Warstwa przełączania   *  2    *  3  
  Możliwość łączenia w stos   Tak   
   Typ obudowy   rack 19"   
  Maksymalny pobór mocy   65 Wat  
   Wyposażenie standardowe   *  IP Base (Standard Image) - podstawowe funkcje rutowania statycznego i RIP     *  kabel zasilający  
   Dołączone oprogramowanie   Cisco Network Assistant   
   Szerokość   *  19 cali   *  445 mm  
  Wysokość   *  1 U   *  44 mm  
  Głębokość   301 mm  
  Masa netto   4,1 kg  
  Gwarancja/rękojmia   Rękojmia Lifetime   
  • Ilość portów: 48~85 Hz

 

Linki pokrewne dla Cisco Catalyst 3560 48 10/ 100 + 4 SFP Standard Image (WS-C3560-48TS-S)

D-Link 8-port 10/100/1000 Gigabit Metal Housing Desktop Switch (DGS-108/B) Tp-Link (TL-SF1005D) CISCO 24-Port Gigabit Switch (SR2024T-EU) Netgear GS108GE TP-LINK SG108 SWITCH 8X1GB (TL-SG108) Cisco SG200-26 (SLM2024T-UK) Cisco 1 16 port 10/ 100 EtherSwitch NM -opt GE (NM-16ESW=) Cisco 1 16 port 10/ 100 EtherSwitch NM -opt GE + In-Line Power (NM-16ESW-PWR=) Cisco 1 16 port 10/ 100EtherSwitch NM + 1 Gig Port (NM-16ESW-1GIG=) Cisco 1 36 port 10/ 100EtherSwitch NM+PWR Card -opt GE (NMD-36-ESW-PWR=) Cisco 1 Port OC-12c/ STM-4c MMF PAM (WAI-OC12-1MM=) Cisco 1000BASE-zX SFP (GLC-zX-SM=) Cisco 10GBASE-LR XENPAK module (XENPAK-10GB-LR=) Cisco 24 10/ 100 (24PoE) and 2 10/ 100/ 1000BT or SFP uplinks (WS-CE500-24PC) Cisco 4 Port OC-3c/ STM-1 MMF PAM (WAI-OC3-4MM=) Cisco 575 Long Reach Ethernet CPE (CISCO575-LRE) Cisco 575 Long Reach Ethernet CPE 6 pack (CISCO575-LRE-6P) Cisco 585 Long Reach Ethernet Four Port CPE (CISCO585-LRE) Cisco 585 Long Reach Ethernet Four Port CPE 6 Pack (CISCO585-LRE-6P) Cisco 585 Long Reach Ethernet Four Port CPE24 Pack (CISCO585-LRE-24P) Cisco 600W Redundant AC Power System With DC Power Cables (PWR600-AC-RPS-CAB) Cisco 8 10/ 100/ 1000BT and 4 10/ 100/ 1000BT or SFPs, GUI software (WS-CE500G-12TC) Cisco C8540 8-port GE Module 64K (C85GE-8X-64K=) Cisco C8540 MSR Multiservice Route Processor (spare) (C8545MSR-MRP4CLK=) Access Point Akcesoria do urządzeń sieciowych Anteny Wi-Fi Elementy montażowe Firewalle sprzętowe Huby Karty sieciowe Konwertery sieciowe Modemy Narzędzia sieciowe Power Line Communication PLC Pozostałe urządzenia sieciowe Przełączniki KVM Routery Serwery plików NAS Serwery wydruku Switche i huby Szafy i obudowy Cisco