Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies .

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Linksys WMP54GS-EU

Linksys WMP54GS-EU

Producent: Cisco

Kup ten produkt na Ceneo

Kup ten produkt na Allegro

Ceny w sklepach ceneo

Oferty allegro

Opis produktu

Gwarancja: 3 lata
 producent Linksys
 typ złącza magistrali PCI
 standard IEEE 802.11 g/b
 maks. szybkość transmisji danych 54 Mbps
 modulacja OFDM
 szyfrowanie 64/128-bit WEP; WPA-PSK
 moc wyjściowa 15 dBm
 obsługiwane systemy operacyjne Windows 2000
Windows XP
 szerokość 157 mm
 wysokość 220 mm
 głębokość 23 mm
 waga 100 (g)
 dodatkowe informacje temperatura pracy: 0-65*C
  • Interfejs: PCI
  • Komunikacja: Bezprzewodowa

 

Linki pokrewne dla Linksys WMP54GS-EU

Tp-Link TL-WN722N LG AN-WF100 WiFi TP-LINK KARTA WIFI NA USB NANO 150MB/S (TL-WN725N) INTEL 7260.HMWWB Tp-Link TL-WN822N Cisco 1 Port ATM Enhanced OC12/ STM4 MM (PA-A3-OC12MM) Cisco 1-Port ATM Enhanced E3 Port Adapter (PA-A3-E3=) Cisco 1-Port ATM Enhanced OC3c/ STM1 Singlemode(IR)Port Adapter (PA-A3-OC3SMI=) Cisco 1-Port Packet/ SONET OC3c/ STM1 Singlemode (LR) PA (PA-POS-OC3SML=) Cisco 1-Port Packet/ SONET ONC3c/ STM1 Singlemode (IR) PA (PA-POS-OC3SMI=) Cisco 8-Port BRI Port Adapter, S/ T Interface (PA-8B-S/T=) Cisco 8-Port Serial, 232 Port Adapter (PA-8T-232=) Cisco 8-Port Serial, X.21 Port Adapter (PA-8T-X21=) Cisco AIR-PI21AG-E-K9 Cisco 10/ 100BaseT (RJ-45) (PIX-4FE-66=) CISCO WAI-OC3-1S3M= Cisco ONE 10/100 Mbps ETH.INTERF Cisco Aironet 802.11abg Wireless Cardbus Adapter (AIR-CB21AG-E-K9) Xtreamer karta WiFi Cisco Moduł Broadcom 5709 Dual-Port Ethernet PCIe Ad (N2XX-ABPCI01=) Cisco Moduł Router/4-Port/ATM Line Card (ESR-4OC3ATM-SM=) Cisco Moduł ATM line card sgl mode 1pt OC12/STM4 (ESR-1OC12ATM-SM=) Cisco System CSMARS 55 1RU Appliance (CS-MARS-55-K9) Cisco Moduł Line Card/1p Gigabit Enet half-slot (ESR-HH-1GE=) Access Point Akcesoria do urządzeń sieciowych Anteny Wi-Fi Elementy montażowe Firewalle sprzętowe Huby Karty sieciowe Konwertery sieciowe Modemy Narzędzia sieciowe Power Line Communication PLC Pozostałe urządzenia sieciowe Przełączniki KVM Routery Serwery plików NAS Serwery wydruku Switche i huby Szafy i obudowy Cisco